Софія Федина: 4-5 березня запрошую на Проект ІВАСЮК до Львівської Опери

1
49

Прем’єра мистецько-музичного проекту з нагоди 64-річчя від дня народження Володимира Івасюка.
Капела “Трембіта”
Піккардійська терція
Павло Табаков
Наталка Карпа
Оксана Муха
Софія Федина

«До проекту долучились найкращі українські виконавці, які мають великі та серйозні напрацювання. Організатори цієї події намагалися підібрати учасників, які б ідентифікувалися із музикою Володимира Івасюка. Так і з’явилися: «Піккардійська терція», Павло Табаков, Наталка Карпа, Софія Федина, Оксана Муха. Не кожного дня у нашому улюбленому місті Лева відбувається така сильна подія, як «Проект Івасюк». Думаю, львів’янам буде дуже цікаво послухати музику Івасюка, яку інтерпретовано різними спектрами, різними палітрами, талантом виконавців. Я вважаю, що «Проект Івасюк» – суспільно актуальний та потрібний. Мабуть, сьогодні як ніколи українцям потрібно розвивати свою музику, бо це є наше життя, наша культура. Ми не маємо жодної ідентифікації. Цей проект покликаний представили нову конкурентну українську музику», – зауважив Микола Кулик, художній керівник та головний диригент Державної Заслуженої академічної капели України «Трембіта», музичний продюсер «Проект Івасюк», повідомляють у прес-службі Львівської міської ради.

Довідка

Володимир Івасюк — один із основоположників української естрадної музики, автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до двох спектаклів. Він був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував власні пісні. Трагічно загинув, проживши лише 30 років. Але саме завдяки цій неординарній особистості «Пісня буде поміж нас» завжди.

Ціни квитків: 80-400 грн.
Замовлення за телефоном – 235 5332, 2423631.


Організатор – компанія “Дік-Арт”

1 COMMENT

  1. Дорога Софійко. Вчора з Танею мали щастя побувати на цьому концерті і в захоплення від нього, а особливо від твого виконання пісень Івасюка. Ти не тільки красуня, але й справжня перлина серед виконавців української пісні. Щасливої тобі творчої долі, великого жіночого щастя і хай береже тебя Бог.

    З повагою
    сім”я Табачиних

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here