Підписатись на новини:

З приємністю прочитаю ваші думки і побажання, які можна  і треба залишати тут:)

37 коментарів до Гостьова книга

 • Мені дуже подобаються пісні Софії Федини. Так тримати!

 • Софійко, рада за Тебе і Твої досягнення!
  Так тримати і йти вперед!!!!!!

 • Привіт! Вітаю! Класний сайт! Бачу твій IT-шник попрацював на славу … Молодець! Так тримати!
  З Ліпшими побажаннями:
  Орест Когут! :- )

 • Чудовий і цікавий сайт, Софія! Творчих успіхів!
  Ірина Гринюк

 • Пані Софіє! Прийміть щиру подяку за все, що Ви робите для розвитку української культури та української пісні. Ви – наша гордість. Успіху Вам надалі!

 • I wish you the best in your career. For me you have been always a star 🙂

 • Мабудь цікавий буде альбом. Успіхів Вам!!!!!

 • Пані Софійко!Вдячна вам за такі прекрасні пісні,Ви-талант!бажаю успіхів,натхнення і позитиву в житті!:)

 • клас!!!

 • Тішуся, же сте остали Головом вшитких лемків на засіданю Конґресу Світовой Федерації Українських Лемківских Об’єднань. Мої ґратуляції!

 • Вітаю! Хочу запропонувати Вам обмінятися банерами з моїм сайтом http://vov-jagody.org.ua/, якщо ви погоджуєтесь, тоді відпишіть.
  Код мого банеру:

 • Софія,я дуже рада за твої успіхи.Ти надзвичайно талановита і працьовита співачка.Твій талант від Бога,нехай він допомагає тобі у всіх твоїх починаннях.

 • Гарної Вам погоди у творчому та суспільно-політичному житті.
  Слава лемківській землі та Богу за величний скарб.
  Слава Україні!

 • Софійко,дякую тобі за те,що ти завжди даруєш позитивні емоції! Ти людина,гідна прикладу! Бажаю успіхів у творчому й особистому житті!

 • We all enjoyed your performances in Regina so very much – it was wonderful to see you again and share some of our memories of the times we spent together in Ukraine – we wish you all the best for your next appearance in Toronto and Montreal and also, we hope you get to see the mountains on this trip – hoping you will appear in Canada again next year! Marilynn

 • Софія, тема Вашої дисертації «Концепції миру у міжнародних відносинах та їх реалізація». Ви фахівець з міжнародних відносин, замирення. Чи не будете ласкаві з висоти Вашої науки та практичного дипломатичного досвіду пояснити пересічному українському громадянину, хто є “наші воріженьки”?

  Хто є наші воріженьки?

  Я спитав у Порішеньки:
  – Друзі десь існують?
  Хто є наші воріженьки,
  Що за нас панують?

  Як у кого два ріженьки
  Й шістки три на лобі –
  То є наші воріженьки,
  Що сичать у злобі?

  Попаде на горішеньки
  Всім, хто нам не любий.
  Тобто наші воріженьки –
  Пересічні люди?

  Хто до нас не хорішенькі,
  (Нам на мить здалося),
  То є наші воріженьки?
  Заб’ємо, мов лося?

  Розійшлися доріженьки
  На чотири боки,
  Й любі друзі – воріженьки?
  Чвари ж геть глибокі!

  Лізуть знов до нас в кишеньки
  Президент і уряд –
  То є наші воріженьки?
  Бо народ свій дурять!

  І будь-ласка, не замовчуйте свою відповідь. Ви ж свідома громадянка.

 • Софіє, ти людина з великою душею і енергетикою. Дуже приємно було з тобою поспілкуватися. Бажаю тобі натхнення для творчого шляху, а також наполегливості та успіхів у суспільній діяльності!

 • Софіє, ти є зразком для українок. Якби хоч 20% дівчат і жінок перейнялися твоїм духом, наша нація була б непереможна

 • Вітаю, пані Софіє! Досить недавно я познайомився з Вашою творчістю завдяки YouTube і з того часу став прихильником Вашого таланту.

  Я не є фахівцем в музично-мистецькій термінології, тому моя думка, вочевидь, виглядатиме кострубато. Слухаючи Ваші пісні ( переважну більшість яких – з превеликим задоволенням ), в мене склалася думка, що Ваш стиль виконання є ще не до кінця сформованим, або ж експериментальним. І це чудово – бо Ви можете йти вперед, вибираючи оригінальні шляхи. І навіть пісні Володимира Івасюка ( які співав, мабуть, кожен українець ), звучать в Вашому виконанні незвично, по новому. Але справжні шедеври – пісні, які не на день, не на рік і не на десятиліття, а на вічність – створюються митцями зі сформованим стилем. І експеримент не може бути вічним – рано, чи пізно, Ваш стиль сформується. Так, чи інакше.

  Найгірше – це зупинитись на досягнутому. Хай досягнено і немало. Це згубило багатьох наших митців, які були в свій час справжніми самородками та самоцвітами. Їхня доля є показовою. Зараз багато людей готові говорити Вам лише компліменти і я прекрасно цих людей розумію. І зараз Ви входите до числа найкращих виконавців України, з якого боку не підійди. Але для людини Вашого таланту це не вершина, а лише віха на шляху до неї. Міцний плацдарм для незчисленних нових завоювань.

  Даруйти за банальності, з яких складається мій коментар трохи менше, ніж повністю. Хай Вам Щастить!

 • Було приємно познайомитися а ваш голос просто неземний, від вашого виступу отримав море позитиву

 • Вітаю, так тримати, ти найкраща, все в тебе получається!!!!

 • Слава Україні! Пані Софіє, щиро дякую Вам за Ваші пісні,Вашу енергетику. Поки Україна народжує таких славних доньок як Ви,Вона живе і надихає нас на боротьбу. Божого Вам благословіння на добру долю . Бажаю творчих здобутків на радісь нам. З повагою та найкращими побажаннями Олег Ільків “Товариство нащадків ОУН-УПА.”/

 • Чудовий і цікавий сайт, Софія! Творчих успіхів!

 • Вірш мого батька “Лемківська доля”. Дякую,що надихнули його до написання.

  Лемківська доля, лемківська доля –
  Доля кураю, що серед поля,
  Вітри зірвались несамовиті
  Та й покотили по білім світі.
  Довго ходили, довго блукали,
  Та повернути змоги не мали.
  А в ріднім краї плачуть смереки,
  Ждуть не діждуться лемків лелеки.
  Дзвінкі струмочки заголосили.
  Сиві Бескиди і ті затужили.
  Сиві Бескиди у ріднім краї,
  Я блудний син ваш, я вас кохаю.

  Іван Кудлач

 • 29 квітня 1997р. минуло 50 років з дня початку акції “Вісла”

  Ніби рвали дерева з корінням,
  Віковічні столітні дуби.
  Лайку чуть було і голосіння –
  То народ пакували в гроби.

  Одних гнали на Схід, за Карпати,
  Інших – в прусські болота й піски.
  За спиною димілися хати,
  Понад лісом кружляли круки.

  Прощавайте, Бескиди, бо доля
  Лемків вже не поверне сюди.
  Не орать їм батьківського поля
  І не пити з Вислока води

  Іван Кудлач

 • Софіє! Ви талановита та багатогранна особистість,надбання нашої України!
  На сучасному суспільно-політичному фоні Ви ,Софіє,яскрава ЗІРКА,до світла якої
  спрямовані погляди порядних громадян .Шануймося та гуртуймося! Слава Україні!

 • Я дуже радий ,що зустрів Вас. Щастя Вам безмежного і щирого.

 • Пані Софіє, безмежно вдячний Вам за чудові пісні. Вони є справжньою віддушиною після омоскалених біликів , лораків та їм подібним. Успіхів Вам та творчих здобутків!

 • Дякую за чудові пісні вони дуже гарні так само як і ти !!!!!!!!!!

 • Thank you for your wonderful songs they are very beautiful like you!!!

 • I have never seen such a patriot! Despite the snow and cold frost frustrated voice you’re standing still and the plant people on the square! Sofia, pleasant to listen to you because you have a beautiful voice I wanted to to your songs often included in the square I especially like the song “Stop!”! And by the way they are now very relevant! You like Lviv Ruslan although maybe you better thou an example for many, not only women but also men who are much weaker than thee! While all Ukrainian strong spirit! All your songs are very good and as you yourself thou best!Я ще ніколи не бачив такої патріотки!))))Попри сніг мороз холод та зірваний голос ти досі стоїш і заводиш людей на майдані! Софія,тебе приємно слухати бо ти маєш гарний голос!Хотілось щоб твої пісні частіше включали на майдані особливо мені подобається пісня “Годі”!!! І до речі вони зараз дуже актуальні! Ти як львівська Руслана хоча можливо ти краща!Ти є прикладом для багатьох не тільки жінок а й чоловіків які є набагато слабші за Тебе!!!Хоча всі українці сильні духом!!! Всі твої пісні дуже гарні так як і ти сама!Ти найкраща!)))Ich habe noch nie so ein Patriot gesehen! Trotz Schnee und Kälte Frost frustriert Sprach Sie still stehen und den Pflanzen Menschen auf dem Platz! Sofia, angenehm zu hören Ihnen zu, weil Sie eine schöne Stimme habe ich deine Songs oft auf dem Platz mag ich besonders das Lied “Stop!” Enthalten zu haben! Und durch die Art, wie sie sind jetzt sehr relevant! Sie mögen Lviv Ruslan obwohl vielleicht sind Sie für viele, nicht nur Frauen, besser du ein Beispiel, aber auch Männer, die viel schwächer als dir sind! Während alle ukrainischen starken Geist! All Ihre Songs sind sehr gut und wie Sie selbst du am besten!

 • Н.Й., СШA -15 грудня 2013 р. Від друзів довідалась про Вашу пісню-відео ‘В переддень Різдва. Присвята Євромайдану’ та щойно почула-побачила її на Ю-тюб. Це крик душі Євромайдану. Дякую Вам за чудовий голос, прекрасну музику та зворушливі слова – вони зараз всій Україні, та всім українцям у світі, дуже потрібні

 • Софіє,
  Глибоко і щиросердечно дякуємо тобі за пісню Гей Степами. Це пісня яку написав наш
  батько, Степан Малюца, Вона тепер дуже на часах. Нам шкода що Tато не дожив чути ваше виконання його пісні, але наша Мама змогла почути Вас і часто просила щоб ми на You Tube заграли Гей Степами. На превеликій жаль Мама померла Липні того року.

  Ми тут сидимо і дивимося на Майдан через день і ніч. Як ми побачили ту велич людей на Майдані, нам прийшла одна зміна до першої стрічки Тата пісні…
  Гей містами і також селами
  Марширують мирній ї полки
  Хто відважний маршерує знами
  Лицарями будьте юнаке
  А далі, Тата слова дуже підходять,
  Бажаємо Вам багато успіхів і творчих здобутків, Ми горді що Україна має таку яскраву молоду зірку! Слава Україні! Героям Слава!

  З пошаною,
  Олена, Марта, Маруся і Роман Малюца

 • Софіє Романівно!!я останнім часом дуже захопилась вашою творчістю,тому що ви хороша людина,гарна співачка,я дуже вдячна вашим батькм.що народили таку красуню і талановиту жінку як ви…про вас багато слів можна сказати мовчати про вас не можливо.але скажу вам успіхів вам і надалі,будьте такою якою ви є…Люблю вас!!

  З повагою Христина Писько!!!

 • Почув вперше пісні у Вашому виконанні на Майдані в Києві. У Новорічну ніч…З того часу прихильник Вашого таланту та діяльності. Схиляю голову – істинна, правдива українка, думаю, що повністю відповідаєте образу жінки-патріотки, героїні. Образу, що сформувався в уяві за сукупністю почутих історій, подій, що переповідалися колись очевидцями та учасниками подій з уст в уста. Наснаги Вам, терпіння, впертості, цілеспрямованості! Ви потрібні нам! Всім іншим Вас наділив Творець.
  З повагою
  Лікар зі Львова

 • Добрий вечір, пані Софіє. Велике-дуже велике прохання до Вас. У нас в школі проводитимуть конкурс пісні. Очікуєм багато гостей. Діти готують Вашу пісню “Грають, сурми, грають”. Чи не були б Ви такі ласкаві скинути фонограму (“мінус”) до цієї пісні. В інтернеті надзвичайно складно знайти, а діти дуже хочуть представити нашу школу саме цим твором. Заздалегідь вдячні Вам бібліотекар, вчитель музики. художній керівник ЗОШ “Топорівська НВК І-ІІІ ст”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *