Дорогі друзі!

4
83

Дорогі друзі!

Мені дуже приємно вітати Вас на моєму сайті, де щодня Ви зможете ознайомитися з найновішою інформацією з мого творчого життя. Маю надію, що мої пісні додадуть Вам трохи радості та натхнення боротися із буднями. Буду рада, якщо ви залишатимете свої коментарі та побажання, а також надсилатимете листи. Цей сайт – це ще один крок до реалізації моєї мрії, тому й Вам хочу побажати не боятися іти до своєї вершини. Чим важче – тим вона ближча!

З любов’ю,

Софія Федина

4 COMMENTS

 1. Хочу подякувати що Ви є! Вибачте раніше не знав про Вас! Я вже на своїй Вершині, але як потрібно можу дати пораду, як Вам буде скрутно! Я пережив життя вибудував ХАТУ, Посадив дерево, маю Сина і Дочку. онуків, Щасливий, але обкрадений! Мені забрано землю в Скнилові-нквс. Землю і хату по вул. Вечірня 16- судом. Гараж виконкомом! Надану квартиру, як компенсація особняка! – також підло Забрали(тому, що пропали документи з архіву с Зал. суду)! Речі ікони з квартири у 2011р.- через вікно! Але! не має направду до юристів надії, бо працюють не на мою Користь! Я вже старша людина поза 60 років, яка не була в комсомолі і Кпсс, не був і в нквс. Прошу Вас, Уважайте!!! тому, що Вони ( СБУ, СУД, прокуратура- міліція виконує) – не один Янукович! – відкрийте очі!нищать не з того боку як Вам здається, вибачте! як щось не ТАК! З повагою Петро Лемішка

 2. Ви чарівна жінка!Як можна Вас побачити,чи почути “вживу” в Києві?

 3. Szofia is pleasing singer have tender heart as rose. Her melody voice is heavenly feeling in tension fully Human beings. She is most beautiful, emotional lady with highest values of rich Ukrainian cultural heritage and social nexus.
  Being a Indian poet and writer I consider her excellent singer and poetic nature pleasant lady.

  With regards and love.
  Prof. Bhanu, India

 4. Дорога наша Зіронько!
  Дякую за Ваше подвижництво!
  Давайте сюди матеріяли про Ваші справи волонтерькі, концерти у нас і за морями-океанами – це надихає!
  Здоров”я, удачі. Хай Вас Бог боронить!
  Щиро ваш – дід Леонід

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here